• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • odsolování vody - zařízení

Výsledky hledání pro

Odsolování vody - zařízení - Dovoz vývoz

 1. ATMOSFER MACHINERY

  Turecko

  Verified by europages badge

  Společnost ATMOSFER MACHINERY, je Výrobce, která působí v Úprava vody - přístroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Odsolování vody - zařízení, Chemický průmysl - import-export, Hnojiva umělá, Chemie - základní a odvozené výrobky, Průmyslové tuky, Přípravky na čištění vody, Sea water desalinators, Odsolování vody - zařízení, a homogenizers. Sídlí v Etimesgut/ankara, Turecko.

 2. SLCE

  Francie

  Společnost SLCE, je Výrobce, která působí v Odsolování vody - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Reverse osmosis unit, a inverse osmosis. Sídlí v Lanester Cedex, Francie.

 3. AQUA SYSTEM TECHNOLOGIE GMBH

  Rakousko

  Společnost AQUA SYSTEM TECHNOLOGIE GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Odsolování vody - zařízení sektoru. Sídlí v Eberschwang, Rakousko.

 4. KAFFEETEAM KRASSELT GMBH

  Německo

  Společnost KAFFEETEAM KRASSELT GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Odsolování vody - zařízení sektoru. Sídlí v Oederan, Německo.

 5. I.T.A. IMPIANTI TRATTAMENTO ACQUA

  Itálie

  Společnost I.T.A. IMPIANTI TRATTAMENTO ACQUA, je Výrobce, která působí v Čištění vody - zařízení a systémy sektoru. Působí rovněž v sektorech Úprava vody - přístroje a zařízení, Odsolování vody - zařízení, Úprava vody - přístroje a zařízení, water softening, Odsolování vody - zařízení, a reverse osmosis equipment. Sídlí v Trani, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. MAITRON (SCHWEIZ) GMBH

  Švýcarsko

  Společnost MAITRON (SCHWEIZ) GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Úprava vody - přístroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Odsolování vody - zařízení, Odtok vody - zařízení, water conditioning, water purifying plants, Odsolování vody - zařízení, a Odtok vody - zařízení. Sídlí v Reinach Ag, Švýcarsko.

 2. GROSS WASSERTECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost GROSS WASSERTECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Odsolování vody - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech ion exchange systems for water treatment, ion exchange resins, a assistance for water purification systems. Sídlí v Keltern, Německo.

 3. MAGIC DEINAV

  Španělsko

  Společnost MAGIC DEINAV, je Výrobce, která působí v Odsolování vody - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Voda - čerpací zařízení a vybavení, Voda - čerpací zařízení a vybavení, water treatment, Sea water desalinators, a inverse osmosis. Sídlí v Santa Ponsa-Calviá-Mallorca (baleares), Španělsko.

 4. BRUINE DE BRUIN B.V.

  Nizozemsko

  Společnost BRUINE DE BRUIN B.V., je Výrobce, která působí v Úprava vody - přístroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Úprava vody - přípravky, Odsolování vody - zařízení, waste water purification, water purification and treatment, Úprava vody - přípravky, a Odsolování vody - zařízení. Sídlí v Aalsmeer, Nizozemsko.

 5. ORBEN WASSERAUFBEREITUNG GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost ORBEN WASSERAUFBEREITUNG GMBH & CO. KG, je Distributor, která působí v Odsolování vody - zařízení sektoru. Sídlí v Wiesbaden, Německo.

 1. WATER ENGINEERS & CONSULTANTS- WENCO

  Itálie

  Společnost WATER ENGINEERS & CONSULTANTS- WENCO, je Poskytovatel služeb, která působí v Odsolování vody - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech industrial system design, filtering - iron removal, a water purifying plants. Sídlí v Padova, Itálie.

 2. M.E.N

  Tunisko

  Společnost M.E.N, je Velkoprodejce, která působí v Bazény - zařízení na úpravu vody sektoru. Působí rovněž v sektorech Odsolování vody - zařízení, Změkčování vody - zařízení, installation of pools, filtration equipment, Odsolování vody - zařízení, a Změkčování vody - zařízení. Sídlí v Sousse, Tunisko.

 1. AQUACARE - TRATAMENTO DE ÁGUAS

  Portugalsko

  Společnost AQUACARE - TRATAMENTO DE ÁGUAS, je Výrobce, která působí v Odsolování vody - zařízení sektoru. Sídlí v Torres Novas, Portugalsko.

 2. DIDIER FILTERTECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost DIDIER FILTERTECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Filtrace - zařízení a materiál sektoru. Působí rovněž v sektorech Úprava vody - přístroje a zařízení, Odsolování vody - zařízení, Odtok vody - zařízení, Úprava vody - přístroje a zařízení, Odsolování vody - zařízení, a Odtok vody - zařízení. Sídlí v Eisenberg, Německo.

 3. AQUABIT LTD.

  Německo

  Společnost AQUABIT LTD., je Velkoprodejce, která působí v Filtrace - zařízení a materiál sektoru. Působí rovněž v sektorech Úprava vody - přístroje a zařízení, Odsolování vody - zařízení, Filtry pro vozidla, kamiony, stavební stroje, Úprava vody - přístroje a zařízení, Odsolování vody - zařízení, a Filtry pro vozidla, kamiony, stavební stroje. Sídlí v Halle, Německo.

 4. HIDROPURA-TRATAMENTO DE ÁGUA, LDA.

  Portugalsko

  Společnost HIDROPURA-TRATAMENTO DE ÁGUA, LDA., je Výrobce, která působí v Úprava vody - přístroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Odsolování vody - zařízení, descaler, a Odsolování vody - zařízení. Sídlí v Guimarães, Portugalsko.

 5. HARTMANN GMBH

  Německo

  Společnost HARTMANN GMBH, je Výrobce, která působí v Odsolování vody - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Úprava vody - přístroje a zařízení, a Úprava vody - přístroje a zařízení. Sídlí v Hüttenberg, Německo.

 6. AQUADIS

  Togo

  Společnost AQUADIS, je Distributor, která působí v Odsolování vody - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech alkalides for water treatment, a water treatment filter maintenance. Sídlí v Lomé, Togo.

 7. JUDO WASSERAUFBEREITUNG GMBH

  Německo

  Společnost JUDO WASSERAUFBEREITUNG GMBH, je Výrobce, která působí v Odsolování vody - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Obráběcí stroje - obrábění kovů, Změkčování vody - zařízení, Obráběcí stroje - obrábění kovů, a Změkčování vody - zařízení. Sídlí v Winnenden, Německo.

 8. TAPROGGE WATERTECH GMBH

  Německo

  Společnost TAPROGGE WATERTECH GMBH, je Výrobce, která působí v Úprava vody - přístroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Odsolování vody - zařízení, a Odsolování vody - zařízení. Sídlí v Wetter, Německo.

 1. HYDRO ELECTRIQUE MARINE

  Francie

  Společnost HYDRO ELECTRIQUE MARINE, je Výrobce, která působí v Úprava vody - přístroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Odsolování vody - zařízení, a Odsolování vody - zařízení. Sídlí v Antibes, Francie.

 2. UWATEC GESELLSCHAFT FÜR UMWELT-WASSER-ANLAGEN-TECHNIK MBH

  Německo

  Společnost UWATEC GESELLSCHAFT FÜR UMWELT-WASSER-ANLAGEN-TECHNIK MBH, je Distributor, která působí v Odsolování vody - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Úprava vody - přístroje a zařízení, a Úprava vody - přístroje a zařízení. Sídlí v Hainburg, Německo.

 3. THE WATERCRESS CO LTD

  Spojené království

  Společnost THE WATERCRESS CO LTD, která působí v Úprava vody - přístroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Odsolování vody - zařízení, a Odsolování vody - zařízení. Sídlí v Dorchester, Spojené království.

 4. JUDO FRANCE

  Francie

  Společnost JUDO FRANCE, která působí v Změkčování vody - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Odsolování vody - zařízení, a Odsolování vody - zařízení. Sídlí v Strasbourg, Francie.

 5. SEAFRESH DESALINATORS LTD

  Spojené království

  Společnost SEAFRESH DESALINATORS LTD, je Velkoprodejce, která působí v Úprava vody - přístroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Odsolování vody - zařízení, a Odsolování vody - zařízení. Sídlí v Romsey, Spojené království.

 6. APRÉ DISTRIBUTION ET SERVICES

  Belgie

  Společnost APRÉ DISTRIBUTION ET SERVICES, je Distributor, která působí v Odsolování vody - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Úprava vody - přístroje a zařízení, water treatment, a Úprava vody - přístroje a zařízení. Sídlí v Haccourt, Belgie.

 7. SHINWOO ENGINEERING CO.,LTD

  Severní Korea

  Společnost SHINWOO ENGINEERING CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Odsolování vody - zařízení sektoru. Sídlí v Kimhea-city, Gyeongnam, Severní Korea.

 8. HORIZON ENVIRONMENTAL TECHNOLOGY LTD

  Čína

  Společnost HORIZON ENVIRONMENTAL TECHNOLOGY LTD, je Výrobce, která působí v Odsolování vody - zařízení sektoru. Sídlí v Beijing, Čína.

 9. NC MANUFACTURING AND ENGINEERING

  Turecko

  Verified by europages badge

  NC Manufacturing and Engineering is a company based in KOCAELİ, Turkey, specialized in the design and manufacturing of heat exchangers, cogeneration & trigeneration systems and exhaust gas technology systems. We have a wide product portfolio; •Shell & Tube Heat Exchanger •Finned Tube Radiator •Pressure Vessel •Economizer •Recuperator •Double tube heat exchanger •Container For Cogeneration & Trigeneration Systems •Mechanical Assembly and Manufacturing •Chimney and Exhaust Line •Fuel Tank •Exhaust Gas Silencer •Exhaust Gas Heat Exchanger •3 Way Diverter Damper Valve We are equipped with prominent software programs to make thermal and mechanical calculations, enabling us to design process equipment according to the current international codes and standards. We continue comprehensive engineering and design work in a versatile way to achieve the most effective designs in terms of high performance, low cost, and minimum environmental impact and using CAD tools, we provide our estimed customers with detailed fabrication drawings in 2D and 3D according to their requests. Don't hesitate to contact us for more information!

 10. FLOTTWEG SE

  Německo

  Verified by europages badge

  Flottweg is one of the worldwide leading solution providers in the field of mechanical separation technology. Our decanters, disc stack centrifuges and belt presses exclusively manufactured in Germany are the preconditions for high efficiency in production and outstanding quality of our customers’ end products. In the petrochemical, chemical, pharmazeutical and the food industry but also in the field of mining as well as in the environmental area for the treatment of waste water or oil sludges – Flottweg’s premium products and systems work successfully everywhere. Thousands of satisfied customers all around the world are our best reference. For more than 60 years Flottweg have been developing and producing decanter centrifuges, separators, belt presses, and systems considered extremely powerful and reliable. In many industrial areas, they handle key functions in the clarification of liquids, separation of liquid mixtures, and concentrating and dewatering.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Odsolování vody - zařízení - Dovoz vývoz

Počet výsledků

18 731 Podniky