• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • psi a kočky - potřeby

Výsledky hledání pro

Psi a kočky - potřeby - Dovoz vývoz

 1. H3D FRANCE

  Francie

  In 1994 Denis HEITZ, a French vet, was confronted with the problem of removing ticks from his four legged patients. He then designed a simple and efficient tick hook, registered a patent and sold it under the O’TOM® then Tick Twister® brands. In 1995 he sold his veterinary practice and set up H3D. The Tick Twister® quickly became a best-seller with over 2 million items sold each year in over 35 countries worldwide. In 2010 H3D launched a new product: BambooStick®, a cotton bud specially designed to clean dogs' ears. Just like the Tick Twister®, the BambooStick® became a worldwide success with millions sold around the world. Located in the Jura, H3D today makes 60 % of its turnover form exports and works with professionals from different sectors: vets, pet shops, pharmacies, outdoor stores, … H3D sells products under its own brand names(Tick Twister® & BambooStick®) and also supplies many distributors and laboratories worldwide. H3D privileges "Made in France" so as to pass on French know-how and reduce distances for transporting our products. With our skilled and dynamic 6-strong team, H3D satisfies all its clients' requests. Don't hesitate to contact us for more details about our products!

 2. TAILPETZ

  Turecko

 3. CHIEN CONTEMPORAIN

  Francie

 4. ROMIAQ'S

  Francie

 5. MABELPIEL

  Španělsko

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. INVEST GREEN S.R.O.

  Česká republika

  Nabízíme čistě přírodní a zdravé masové pochoutky pro psy a kočky v nejvyšší kvalitě, obohacené o vitamíny a doplňkové látky, které jsou vhodným zdrojem vitamínů, minerálních látek a dalších prvků pečujících o zdraví psů a koček, protože víme, co vaši mazlíčci potřebují pro svůj šťastný a spokojený život. Neustálým vývojem vznikla rozsáhlá řada masových pamlsků značky Great goodies všech chutí a přirozených vůní, které jsou vhodné pro dospělé psy a štěňata, ale také pro psy s citlivým zažíváním nebo alergií a stejně tak pro kočky a koťata. Produkty Great goodies jsou masové pamlsky pomalu sušené horkým vzduchem za použití nejnovějších technologií a dodržení systému HACCP a ISO 9001, vyráběné pouze z čerstvého kuřecího, kachního, jehněčího, rybího, králičího, hovězího a vepřového masa s nízkým obsahem tuku a vysokým obsahem proteinů, bez chemických látek, umělých barviv, konzervačních látek, aromat a obilovin s přídavkem vitamínů a doplňkových látek pro podporu imunity, vitality, kondice, správného růstu a vývoje, pohyblivosti, kvality kůže a srsti, zdravého zažívání, zdravého růstu a pevnosti zubů a kostí, zdravého srdce, mozku i zraku a celkově pro zdravý a kvalitnější život Vašich čtyřnohých přátel se zaručenou čerstvostí a chutí. Pamlsky Great goodies jsou skvělá odměna pro Vašeho domácího mazlíčka, za kterou Vám bude vděčný, který ho potěší i pobaví a pro který Vás bude milovat….

 2. INTZ INTERNATIONAL LTD.

  Česká republika

  We are leather warehouse cum wholesale company with leather stitching factory here in Czech Republic. Our manufacturing unite makes all sortiment of leather and textile accessories to your Dog and Cats pet-shops. Jsme sklad koženého materiálu, Velkoprodejce koženého materiálu Zároveň máme šicí dílnu koženého a textilních materiálů. dovolte nás, abychom Vám nabídli naše výrobky šité k rozšíření vašeho sortimentu. Šijeme textilní a kožené výrobky pro domácí mazlíčky pro různé firmy.

 3. GROC GROC BY FÉREY&VIDAL

  Španělsko

 4. SUZY'S CREATIONS

  Belgie

 5. DFC PET IC VE DIS TIC.LTD.STI.

  Turecko

 1. PETCRAFT

  Turecko

 2. PEGGY HAYVAN SAGLIGI TIC. LTD. STI.

  Turecko

 1. DOG SOFA DI ZIRALDO ALBERTO

  Itálie

 2. SUZIRIA COMPANY GROUP

  Ukrajina

 3. NATURALY CAT

  Francie

 4. BAMBOL - LEGOWISKA DLA PSÓW I KOTÓW

  Polsko

 5. PETTYCOMFORT

  Turecko

 6. VERY CHIC DOG

  Francie

 7. MCP-E-COMMERCE GBR

  Německo

 8. PRIMENOVE SRL

  Itálie

 1. CIFTSAN PLASTIK

  Turecko

 2. BUBBLE'S PRODUCTS, S.L.

  Španělsko

 3. HUNDESHOP4U

  Švýcarsko

 4. WHESCO TRADING

  Dánsko

 5. SS GROUP GLOBAL COMPANY

  Turecko

 6. EYM TEXTILES

  Turecko

 7. SNOEL UG

  Německo

 8. DONMEZOGLU GROUP

  Turecko

 9. RED NOA

  Španělsko

 10. SICSA

  Francie