• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • suché chladiče vzduchu

Výsledky hledání pro

Suché chladiče vzduchu - Dovoz vývoz

 1. HAUSMANN LUFTTECHNIK GMBH & CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost HAUSMANN LUFTTECHNIK GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Suché chladiče vzduchu sektoru. Sídlí v Dresden, Německo.

 2. FACO SPA

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost FACO SPA, je Výrobce, která působí v Ohřívače vzduchu sektoru. Působí rovněž v sektorech Suché chladiče vzduchu, Elektrické agregáty, vaned-pipe heat exchangers, cooling towers, air heater, Suché chladiče vzduchu, manufacturer of heat exchangers, Elektrické agregáty, a industrial heat exchangers. Sídlí v Varallo Pombia, Itálie.

 3. FRIGOLINE SOGUTMA ISITMA DIS TIC. SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turecko

  Společnost FRIGOLINE SOGUTMA ISITMA DIS TIC. SAN. VE TIC. LTD. STI., je Výrobce, která působí v Chladírny sektoru. Působí rovněž v sektorech Klimatizace, větrání a ventilace - zařízení, Chladicí agregáty, Chlazené vitríny a výkladní skříně, Suché chladiče vzduchu, Klimatizace, větrání a ventilace - zařízení, Chladicí agregáty, Chlazené vitríny a výkladní skříně, a Suché chladiče vzduchu. Sídlí v Sivas, Turecko.

 4. AEROTECHNIK E. SIEGWART GMBH

  Německo

  Společnost AEROTECHNIK E. SIEGWART GMBH, je Výrobce, která působí v Suché chladiče vzduchu sektoru. Sídlí v Friedrichsthal, Německo.

 5. COLDEX PRZEMYSŁOWE INSTALACJE CHŁODNICZE

  Polsko

  Společnost COLDEX PRZEMYSŁOWE INSTALACJE CHŁODNICZE, je Výrobce, která působí v Suché chladiče vzduchu sektoru. Působí rovněž v sektorech Kondenzátory, Chladírny, Kondenzátory, Chladírny, a industrial refrigeration plants. Sídlí v Plonsk, Polsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. GOHL-KTK GMBH

  Německo

  Společnost GOHL-KTK GMBH, je Výrobce, která působí v Chladicí věže sektoru. Působí rovněž v sektorech Kondenzátory, Suché chladiče vzduchu, Kondenzátory, a Suché chladiče vzduchu. Sídlí v Durmersheim, Německo.

 2. CLIMAVIV

  Francie

  Společnost CLIMAVIV, je Výrobce, která působí v Chladicí věže sektoru. Působí rovněž v sektorech Suché chladiče vzduchu, a Suché chladiče vzduchu. Sídlí v Villeurbanne, Francie.

 3. ROBERT GEIGER TECHNISCHE BAUTEILE GMBH

  Německo

  Společnost ROBERT GEIGER TECHNISCHE BAUTEILE GMBH, je Výrobce, která působí v Suché chladiče vzduchu sektoru. Sídlí v Ichenhausen, Německo.

 4. BERGCOLD KÄLTELÖSUNGEN

  Německo

  Společnost BERGCOLD KÄLTELÖSUNGEN, je Výrobce, která působí v Chladiče vody sektoru. Působí rovněž v sektorech Chladicí agregáty, Suché chladiče vzduchu, water cooler, Chladicí agregáty, a Suché chladiče vzduchu. Sídlí v Duisburg, Německo.

 5. VENTILEX B.V.

  Nizozemsko

  Společnost VENTILEX B.V., je Výrobce, která působí v Průmyslové chlazení - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Suché chladiče vzduchu, Sušičky a odstředivky, průmyslové, Chladicí věže suché, Suché chladiče vzduchu, Sušičky a odstředivky, průmyslové, a Chladicí věže suché. Sídlí v Heerde, Nizozemsko.

 1. PEK SERVIS SPOL. S.R.O.

  Česká republika

  Společnost PEK SERVIS SPOL. S.R.O., která působí v Zařízení - klimatizace sektoru. Působí rovněž v sektorech Suché chladiče vzduchu, Průmyslové chlazení - zařízení, Suché chladiče vzduchu, a Průmyslové chlazení - zařízení. Sídlí v Kolin, Česká republika.

 2. AERVENT GROUP LTD

  Irsko

  Společnost AERVENT GROUP LTD, která působí v Chlazené vitríny a výkladní skříně sektoru. Působí rovněž v sektorech Suché chladiče vzduchu, a Suché chladiče vzduchu. Sídlí v Dublin, Irsko.

 1. YORK A.C.R. LTD

  Irsko

 2. NC MANUFACTURING AND ENGINEERING

  Turecko

  Verified by europages badge

  NC Manufacturing and Engineering is a company based in KOCAELİ, Turkey, specialized in the design and manufacturing of heat exchangers, cogeneration & trigeneration systems and exhaust gas technology systems. We have a wide product portfolio; •Shell & Tube Heat Exchanger •Finned Tube Radiator •Pressure Vessel •Economizer •Recuperator •Double tube heat exchanger •Container For Cogeneration & Trigeneration Systems •Mechanical Assembly and Manufacturing •Chimney and Exhaust Line •Fuel Tank •Exhaust Gas Silencer •Exhaust Gas Heat Exchanger •3 Way Diverter Damper Valve We are equipped with prominent software programs to make thermal and mechanical calculations, enabling us to design process equipment according to the current international codes and standards. We continue comprehensive engineering and design work in a versatile way to achieve the most effective designs in terms of high performance, low cost, and minimum environmental impact and using CAD tools, we provide our estimed customers with detailed fabrication drawings in 2D and 3D according to their requests. Don't hesitate to contact us for more information!

 3. KELVION HOLDING GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Vítejte ve společnosti Kelvion! Tam, kde se zabýváme výměnou tepla Kelvion je globálním výrobcem průmyslových výměníků tepla pro velmi diverzifikovanou řadu segmentů trhu. Od roku 1920 společnost vyrábí a dodává své produkty prostřednictvím mnoha odvětvových trhů – a od listopadu 2015 působí pod novou značkou Kelvion. Specializovaná profesionální kompetence, rozsáhlé odborné znalosti, blízkost k zákazníkovi a multidimenzionální portfolio produktů umožňují společnosti Kelvion být preferovaným partnerem výměníků tepla. Společnost dodává deskové výměníky tepla, plášťové výměníky tepla s žebrovanými trubkami, systémy modulárních chladicích věží a výměníky tepla pro chlazení svým zákazníkům na globální úrovni v celé řadě odvětví: energetika, datacentra, chemický průmysl, těžba a zpracování ropy a zemního plynu, použití v oblasti námořní dopravy, vzduchotechnika a chlazení, oblast ochrany životního prostředí, ale i potravinářský průmysl a výroba nápojů. Kelvion je specialistou na dodávku produktů a služeb specifických pro jednotlivé odběratele a podporuje své cílové zákazníky v rámci globální sítě prodeje, služeb a výroby. Kelvion – Experti na výměnu tepla.

 4. STADCO LTD

  Spojené království

  Společnost STADCO LTD, je Výrobce, která působí v Chladicí věže sektoru. Působí rovněž v sektorech Chladicí věže suché, a Chladicí věže suché. Sídlí v Shrewsbury, Spojené království.

 5. MARCOOL INDUSTRIES

  Saúdská Arábie

  Společnost MARCOOL INDUSTRIES, je Výrobce, která působí v Chladicí věže sektoru. Působí rovněž v sektorech Chladicí věže suché, Výměníky tepla, Kondenzátory, Chladicí věže suché, Výměníky tepla, a Kondenzátory. Sídlí v Jeddah, Saúdská Arábie.

 6. COTOR S.R.L.

  Itálie

  Společnost COTOR S.R.L., která působí v Chladicí věže sektoru. Působí rovněž v sektorech Chladicí věže suché, water cooling towers, a Chladicí věže suché. Sídlí v Gattinara, Itálie.

 7. NERI S.R.L.

  Itálie

  Společnost NERI S.R.L., je Výrobce, která působí v Chladicí věže sektoru. Působí rovněž v sektorech Chladicí věže suché, cooling towers, a Chladicí věže suché. Sídlí v Firenze, Itálie.

 8. SCAM TOWERS S.R.L.

  Itálie

  Společnost SCAM TOWERS S.R.L., je Výrobce, která působí v Chladicí věže sektoru. Působí rovněž v sektorech Chladicí věže suché, water cooling towers, a Chladicí věže suché. Sídlí v Buttigliera Alta, Itálie.

 1. SILICAIR DRYERS LTD

  Spojené království

  Společnost SILICAIR DRYERS LTD, je Výrobce, která působí v Chladicí věže sektoru. Působí rovněž v sektorech Chladicí věže suché, a Chladicí věže suché. Sídlí v Ashford, Spojené království.

 2. BUUS KOELETEKNIK A/S

  Dánsko

  Společnost BUUS KOELETEKNIK A/S, je Výrobce, která působí v Chladicí věže sektoru. Působí rovněž v sektorech Chladicí věže suché, a Chladicí věže suché. Sídlí v Nykoebing M, Dánsko.

 3. BALTIMORE AIRCOIL ITALIA S.R.L.

  Itálie

 4. EVAPCO EUROPE S.R.L.

  Itálie

  Společnost EVAPCO EUROPE S.R.L., je Výrobce, která působí v Chladicí věže sektoru. Působí rovněž v sektorech Chladicí věže suché, a Chladicí věže suché. Sídlí v Rho (mi), Itálie.

 5. BALTICARE S.R.L.

  Itálie

 6. KREMPEL GMBH & CO. PRESSSPANWERK KG

  Německo

 7. DECSA S.R.L.

  Itálie

  Společnost DECSA S.R.L., je Výrobce, která působí v Klimatizace, větrání a ventilace - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Chladicí věže, Chladicí věže suché, Chladicí věže, a Chladicí věže suché. Sídlí v Voghera, Itálie.

 8. NORDSON U V LTD

  Spojené království

 9. GEA ENERGIETECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost GEA ENERGIETECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Průmyslové stavebnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech Konstrukce kovové - lehké, Chladicí věže, Klimatizace, větrání a ventilace - zařízení, Ohřívače vzduchu, Konstrukce kovové - lehké, Chladicí věže, Klimatizace, větrání a ventilace - zařízení, a Ohřívače vzduchu. Sídlí v Herne, Německo.

 10. HANS-HERMANN PAREIDT KUPFERSCHMIEDE GMBH

  Německo

  Společnost HANS-HERMANN PAREIDT KUPFERSCHMIEDE GMBH, je Výrobce, která působí v Motory spalovací - součástky a díly sektoru. Působí rovněž v sektorech Chladiče motorů, Výměníky tepla, Klimatizace, větrání a ventilace - zařízení, Ohřívače vzduchu, Chladiče motorů, Výměníky tepla, Klimatizace, větrání a ventilace - zařízení, a Ohřívače vzduchu. Sídlí v Pattensen, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma